Opinie Klientów

dodaj własną opinię
ANETA
2022-04-26 14:52:00
Polecam bardzo, byliśmy w pażdzierniku 2019 i wykupiliśmy super wycieczkę do Blue Hole - Dahab -Kolorowy Kanion. Wycieczka super przygotowana, zrealizowana w 100% z pięknymi widokami :) Pozdrowienia dla naszego przewodnika i kierowcy Eda, który spisał się na medal i do tego mega przystojny i miły. Pozdrawiam :)
Zosia
2015-05-17 13:20:00
Witam, byliśmy naszą grupą - 12 osób, na wycieczce w Sharm el-Sheikh , w hotelu Grand Plaza. HOTEL jest przepiękny, jedzenie smaczne i obsługa bardzo miła. Chcieliśmy zakupić wycieczki fakultatywne do Jerozolimy, kolorowego kanionu oraz rejs statkiem do Parku Narodowego Ras Mohamed i w te sprawie spotkaliśmy się z naszym rezydentem. Cena tychże wycieczek u rezydenta była bardzo wysoka porównaniu do innych biur fakultatywnych, które działają na miejscu. Postanowiliśmy wybrać lokalne biuro Polsharm na rejs statkiem, pomimo, iż nasz rezydent nam to odradzał. Nie zawiedliśmy się. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, opieka była super, czuliśmy się z nimi bezpiecznie. Na inne wycieczki także wybraliśmy Polsharm. Serdecznie polecamy biuro Polsharm i przemiłych pracowników!
Karolina
2015-04-24 12:34:00
Witam, niedawno wróciłam z Sharm, podczas pobytu korzystałam ofert, które posiada polsharm. Wszystko było dopięte na ostatni guzik od profesjonalnego podejścia do klienta po bardzo atrakcyjnych cen wycieczek aż do bezpieczeństwa, jakie zostało mi zapewnione przy okazji wycieczek. Polecam wszystkim w stu procentach. Mój kolejny wyjazd odbędzie się w czerwcu więc i wtedy z pewnością skorzystam z oferty biura polsharm. ;) Pozdrawiam.
kinga
2015-04-02 13:15:00
Witam, Właśnie wróciłam z wczasów z Egiptu i pomimo różnych opinii znajomych że w Egipcie jest niebezpiecznie jak najbardziej mogę powiedzieć że jest bardzo bezpiecznie Również korzystaliśmy z usług biura Polsharm i jak najbardziej polecam kupiłam z narzeczonym wycieczkę Jerozolimę oraz Petrę i 3 wycieczke city tour po Sharmie dostaliśmy gratis Obsługa jak nabardziej ok, godna polecenia Aż żal było wracać do tej zimnej Polski sad Pozdrawiam
Paweł
2014-09-11 10:28:00
Bardzo polecam to biuro, korzystaliśmy z niego podczas pobytu w Tabie w okresie 13-27.08.2014r. Nie było problemu z zamówieniem wycieczek i ceny są konkurencyjne w stosunku do innych biur. Programy wycieczek zrealizowane w 100%. Szczególnie polecam wycieczkę do Petry, rewelacja. Dodam, że rezydent z biura podróży, z którym przylecieliśmy do Egiptu nie przejawiał jakichkolwiek chęci do organizowania wycieczek a jeżeli już coś zaczął załatwiać to żądał dużych kwot. Natomiast biuro Polsharm wręcz błyskawicznie odpowiadało na zapytania i przedstawiało ofertę wycieczek fakultatywnych. Tak więc jeszcze raz polecam to biuro, będą Państwo naprawdę zadowoleni z jego usług.
Royal Albatros Moderna
2014-09-07 19:40:00
Rewelacja. Rezydenci nic więcej nie dadzą. Spróbujcie - naprawdę wysoki poziom.
Asia&Rafal ( krakow )
2014-08-25 19:33:00
Niedawno wróciłam z sharm, korzystałam tam z lokalnego biura o nazwie Polsharm. Wycieczka do Jerozolimy kosztowała mnie 100$ a do Petry 220$. Moj rezydent chciał o wiele więcej. Byłam zadowolona z obsługi, przyjechali po mnie do hotelu. Polecam i chętnie podam namiary +48 796 664 790
Aga
2014-08-22 11:27:00
Z czystym sumieniem i ogromną radością polecam to biuro. Wróciłam i juz tęsknie. Byliśmy w Jerozolimie oraz w Kolorowym Kanionie wielbłądy jeepy Blue Hoole i Dahab. Organizacja super wszystko dopiete na ostatni guzik. Medo serdecznie Ci dziekujemy twoje zaangazowanie, usmiech operatywność oraz troskliwosc dało nam poczucie bezpieczeństwa wiele radości i niezapomnianych przeżyć. Ogromnie polecam POLSHARM!
Karol
2014-08-19 20:49:00
Razem z rodzina skorzystaliśmy z tego biura . Obsługa jest przyjazna i bardzo dobrze mówią po polsku. Jesteśmy zadowoleni z tego urlopu. Żadne problemy nie wystąpiły. Wiec jak najbardziej na plus.
Wspaniałe kolejne wakacje
2014-07-21 20:51:00
Po raz kolejny skorzystaliśmy z usług biura Polsharm i jesteśmy zachwyceni poziomem usług.Wszystko super ,przewodnik opowiadał o histoii Egiptu.w Hurghadzie również Medo ma swoją firmę ,polecam serdecznie wszystkim bo warto za niewielkie pieniądze zobaczyć coś wielkiego,pozdrowienia dla Ciebie Medo.Dziękuję za wszystko serdecznie Darek ,Kasia Ania i Piotr

Szybki kontakt

PolSharm
wycieczki do Egiptu
ul. Zielona 45, 33-300​ Nowy Sącz
tel. 796 664 790
Jerozolima - Betlejem
więcej
Petra
więcej
Kair (autokarem)
więcej
Kair (samolotem)
więcej
Luksor (samolotem)
więcej
Góra Mojżesza + Klasztor św. Katarzyny
więcej
Klasztor św. Katarzyny + Dahab
więcej
Kolorowy Kanion + Dahab
więcej
Adventure Safari
więcej
Dahab Safari
więcej
Super Safari
więcej
Quad Safari
więcej
Pokaz delfinów
więcej
Pływanie z delfinami
więcej
City Tour - Sharm el Sheikh
więcej
Alf Leila wa Leila (tysiąc nocy i jedna noc)
więcej
Łódź podwodna
więcej
Rejs statkiem - Ras Mohammad
więcej
Rejs statkiem - wyspa Tiran
więcej
Kolacja beduińska
więcej
Nurkowanie
więcej
Aqua Park
więcej
Jerozolima - Betlejem
więcej
Petra
więcej
Góra Mojżesza + Klasztor św. Katarzyny
więcej
Kolorowy Kanion + Dahab
więcej
Adventure Safari
więcej
Dahab Safari
więcej
Super Safari
więcej
Rejs statkiem
więcej
Łódź podwodna
więcej
Quad Safari
więcej
City Tour - Taba
więcej
Klasztory Koptyjskie św. Antoniego i św. Pawła
więcej
Abu Simbel i Asuan
więcej
City Tour - Hurghada
więcej
Kair 1 dzień
więcej
Luksor 1 dzień
więcej
Jerozolima i Betlejem
więcej
Rejs po Nilu
więcej
Miasto Duchów - Ghost City
więcej
Pustynia zachodnia w Egipcie
więcej
Super Beduin Safari "SAHARA PARK"
więcej
Jeep Safari
więcej
Quad Safari Rider
więcej
Wędkowanie i Snorkowanie
więcej
Wyspa Orange
więcej
Kurs nurkowania PADI OWD (I)
więcej
Nurkowanie z akwalungiem
więcej
Nurkowanie z łodzi dla osób posiadających licencję nurkową
więcej
Wyspa Giftun - CZTERY WYSPY
więcej
Wyspa Paradise
więcej
SHARM EL NAGA – Park Koralowy
więcej
Wycieczka do “DOMU DELFINA”
więcej
Wycieczka łodzią do EL GOUNY
więcej
SEAWOLF – Łódź ze szklanymi burtami
więcej
Łódź podwodna SINDBAD
więcej
Wędkowanie - Prywatna łódź z polskojęzycznym opiekunem
więcej
Spadochron
więcej
Blue Lagun
więcej